• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

SU DEPOLARIMIZ YERİNDE YAPILMAKTADIR. ÜRETİMİMİZDE TSE Lİ MALZEMELER KULLANILMAKTADIR. KALİTELİ ÜRETİM UYGUN FİYAT.

KATEGORİLER
Site Haritası
Takvim

Anasayfa

Firmamız ELİT SU DEPOLARI LTD ŞTİ polyester su deposu, modüler su deposu ve paslanmaz çelik kaynaklı sistemdeki tüm su depolarını üreten ve bina bodrum katlarında veya istenen tüm alanlarda  monte edebilen ekip ve üretim ağına sahip bir firmadır. İlkemiz öncelikle müşteri memnuniyeti ve kalitedir.

Ülkemizde su depolarının % 95 i binaların bodrum katlarına betondan yapılmıştır. Bu beton su depoları bina taşıyıcı sistemini içerisinde bulundurmaktadır. Bina taşıcı kolonu ve bina ana duvarı su içerisinde beklemektedir. Ülkemizde sular clorlu olduğundan beton ve demire daha hızlı etki etmekte ve korozyona uğratmaktadır. Zaman içerisinde suyu çeken beton ve demir paslanmakta ve DEPREM karşısında mukavemetini kaybetmektedir. Bazen binalar fark etmeden depolar bina temeline su kaçırmakta ve tüm temel çürümeye terk edilmektedir.

Bilinçlenen bina yöneticileri ve bina sakinleri bina temelini sudan uzaklaştırmaya çalışmakta ve suyla betonun temasını tümden kesen ve suyu bir kap içerisinde saklayan paslanmaz crom çelik ve polyester depolara yönelmiş durumdadırlar. Bu su depolarını demonte halde getirerek bina bodrumunda 1 gün içerisinde firmamız tarafından kurulabilmektedir. 

   
    50 tonluk polyester su depolarımızdan görüntüler

 

ÇEŞİTLİ YILLARDAN  GÖRÜNTÜLER

 

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam23
Toplam Ziyaret172625
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar19.023719.1000
Euro20.491120.5732
Hava Durumu
Saat